<< wróć
Pracownia 111 z Gdyni

PRACOWNIA 111

III Weekend Architektury, prezentacja w ramach Archi Prelekcji, bloku Młodzi na start, udział w module Współczesna Gdyńska Kawalerka WA_2012

 

GENEZA – 11111 DNI PRACY NAD FORMĄ

Pracownia 111 jest marką stworzoną przez trzech architektów: Tomasza Miąskiewicza, Miłosza Stopińskiego i Krzysztofa Miąskiewicza. Cel: praca nad ambitną i szczerą architekturą. 

O architekturze świadczy dobra realizacja, a nie ładna wizualizacja. Siłą naszego zespołu jest połączenie młodzieńczej kreatywności, istotnej w pracy koncepcyjnej, z 30-letnim doświadczeniem na rynku projektowo-wykonawczym, dającym projektowi realny potencjał.


http://www.pracownia111.pl/

BBGK Architekci
Fiszer Atelier 41 - Warszawa
Bolesław Stelmach
Marta Sękulska-Wrońska i Szczepan Wroński (WXCA)
Jakub Szczęsny
A2P2
ARCH Deco - Gdynia
Radosław Czerniejewski
Piotr Gniewek
Paulina Kisiel
Michał Stangel
Ultra Architects
CEZARY M. BEDNARSKI
NANU Architektura
O JEMS
Ewa Kuryłowicz
Robert Konieczny - KWK Promes
Zbigniew Maćków
Lewicki Łatak
M. i A. Domicz
Przemo Łukasik
A. Bulanda i W. Mucha
Jacek Droszcz - Studio Kwadrat
Marek Karzyński
Stanisław Deńko
dr inż. arch. Marek Stępa
Jerzy Wolski
Wojciech Targowski - FORT Architekci
Rafał Mysiak (HOH)
HS99 - Koszalin
Patryk Pniewski - PP Studio
POBEREŻNY PODGÓRCZYK
Pracownia 111 z Gdyni

TARGET

  • Z niezmiennym od lat zapałem podejmujemy się wszelkich wyzwań architektonicznych zrodzonych z zapotrzebowania na dobry design – od studium potencjału inwestycyjnego, przez dokumentację budowlaną, po kompleksowe wykonawstwo i wyposażenie wnętrz. Każde przyjęte przez nas zlecenie jest priorytetowe; każdy projekt staramy się dopracować w 111 procentach.
  • Poszukujemy świadomych inwestorów, którzy oczekują kreatywności i znają realną wartość rzetelnie przeprowadzonego procesu projektowego. Nie stronimy od awangardy i odważnej kompozycji – ale nie uczestniczymy w procesie sponsorowanej degradacji przestrzeni. 
  • Potrafimy również sprzedawać szybkie projekty w dumpingowych cenach. Dysponujemy katalogami i kserokopiarką. Na tym polu działają już jednak producenci efektywniejsi od nas – o czym lojalnie uprzedzamy potencjalnych nabywców.

PRACOWNIA 111

Tomasz Miąskiewicz
Miłosz Stopiński
Krzysztof Miąskiewicz

ul.Leśna 38c/1
81-549 Gdynia
666 03 05 06

www.pracownia111.pl