WSPÓŁCZESNA KAWALERKA GDYŃSKA 2012

WSPÓŁCZESNA KAWALERKA GDYŃSKA 2012

MSZEŚCIAN to wierny towarzysz w dynamicznym i skomplikowanym życiu Pana Singla. Ruchomy moduł o wymiarach 2,4x2,4x2,4m potrafi schwytać wszystkie miejscożerne funkcje i uwięzić je w kompaktowej skrzyni, zamieniając nawet niewysoką, 22-metrową przestrzeń w schludne mieszkanie. W ciągu dnia M3 czeka na uboczu przestronnego salonu, przytulony do ciągu szaf. W porze obiadu - odsłoni kuchnię, ale tylko na chwilę - by nieumyte gary nie zakłócały poobiedniego relaksu. Gdy przyjdzie pora snu, M3 rozgości się w salonie, a spod łazienki wypełźnie porządne, wygodne łóżko (Pan Singiel nie lubi ociężałych, rozkładanych sof, panoszących się po salonach). Wcześnie rano posłanie jednym kopniakiem odsyłane jest do skrzyni, a Pan Singiel rozkłada biurko i oddaje się internetowemu surfingowi. Po chwili nadchodzi pora nerwowych kursów między łazienką i garderobą, po czym Pan Singiel, pachnący i elegancki jak jego M, głośnym klaśnięciem przywraca ład: M3 usuwa się w cień, dołączając do garderoby. Rzuciwszy okiem na odzyskany porządek i niezmąconą przestrzeń salonu, zadowolony Pan Singiel z uśmiechem opuszcza swoje sprytne, 22-metrowe M.

"Współczesna Gdyńska Kawalerka 2012"
BIAŁA KAWALERKA & KAWALERKA DLA MOLA KSIĄŻKOWEGO
Aneta Dargacz - kawalerka ARCHIPELAG (30m2)
KAWALERKA PODRÓŻNICZKI 39.4m2
R3D3 - kawalerka inspirowana modernizmem lat 30ch
JOANNA DEMPC - współczesna kawalerka modernistyczna - z akcentami wnętrz statków
kawalerka na 7 p. modernistycznego "Bankowca" - 37m2
Kawalerka dla Lucjana i Macieja
Kawalerka dla Gabi - studentki grafiki (KOLOR Plus)
Kawalerka zapalonej żeglarki (38m2)
WSPÓŁCZESNA KAWALERKA GDYŃSKA 2012
MIESZKANIE  ŻEGLARZA
Kawalerka dla Tancerki Teatru Muzycznego w Gdyni
"Kawalerka nawigatora"
glebowski studio - kawalerka
"KAWALERKA NURKA BOJOWEGO"
Mieszkanie dla rybaka dalekomorskiego

PRACOWNIA 111 – 11111 DNI PRACY NAD FORMĄ

GENEZA

Pracownia 111 jest marką stworzoną przez trzech architektów: Tomasza Miąskiewicza, Miłosza Stopińskiego i Krzysztofa Miąskiewicza. Cel: praca nad ambitną i szczerą architekturą.

O architekturze świadczy dobra realizacja, a nie ładna wizualizacja. Siłą naszego zespołu jest połączenie młodzieńczej kreatywności, istotnej w pracy koncepcyjnej, z 30-letnim doświadczeniem na rynku projektowo-wykonawczym, dającym projektowi realny potencjał.


TARGET

Z niezmiennym od lat zapałem podejmujemy się wszelkich wyzwań architektonicznych zrodzonych z zapotrzebowania na dobry design – od studium potencjału inwestycyjnego, przez dokumentację budowlaną, po kompleksowe wykonawstwo i wyposażenie wnętrz. Każde przyjęte przez nas zlecenie jest priorytetowe; każdy projekt staramy się dopracować w 111 procentach.

Poszukujemy świadomych inwestorów, którzy oczekują kreatywności i znają realną wartość rzetelnie przeprowadzonego procesu projektowego. Nie stronimy od awangardy i odważnej kompozycji – ale nie uczestniczymy w procesie sponsorowanej degradacji przestrzeni.

Potrafimy również sprzedawać szybkie projekty w dumpingowych cenach. Dysponujemy katalogami i kserokopiarką. Na tym polu działają już jednak producenci efektywniejsi od nas – o czym lojalnie uprzedzamy potencjalnych nabywców.

PRACOWNIA 111

Tomasz Miąskiewicz
Miłosz Stopiński
Krzysztof Miąskiewicz

ul.Leśna 38c/1
81-549 Gdynia
666 03 05 06

www.pracownia111.pl